tango kursu

 • Ethem Solakoğlu


  Readmore
 • Istanbul Milonga


  GÜN MİLONGA ADI  /  ADRES KONUM SAAT İLGİLİ İLETİŞİM
  Pazartesi Armada Otel / Sultanahmet / Ahırkapı Restaurant   21:00 - 01:00 Serdar Sungar - 0532 664 88 36
  Çarşamba Milonga 333 / Taksim   21:30 - 01:30 Murat Elmadağ - 0532 497 75 68
  Çarşamba Dalyan La İdeal / Fenerbahçe   21:00 - 01:00 Şule Arkış - 0532 773 03 73
  Perşembe Point Hotel Milongası / Taksim   22:00 - 02:00 Güralp Diner – 0532 344 45 45
  Cuma Milongahane / Bora Erdem Dans Cafe / Beşiktaş   21:00 - 02:00 Bora Erdem - 0212 259 00 50
  Cuma Tangoist Stüdyo Milongası / Taksim   21.30 - 01:30 Pelin Koyun - 0532 542 30 12
  Cuma Tango Jean Milongası / Taksim   21:30 - 01:30 İrfan Yüksel - 0212 245 55 54
  Cumartesi Baila Tango Milongası / Taksim   21:30 - 02:00 Metin Yazır - 0507 955 27 26
  Pazar Litera Milongası / Taksim     Konum 19:30 - 11:30 Ertuğrul Yılmaz - 0543 669 20 27

  İstanbul'da düzenlenen Tango DansOkulunun önerdiği Milonga geceleri.

  Milonga nedir, hem Arjantin Tango gecelerine verilen ad hem de Tangonun biraz hızlı ve eğlenceli şeklini ifade etmekte. İstanbul’da her hafta 15'e yakın milonga düzenleniyor. İstanbul genelinde düzenlenen milongalar yaklışık her gece iki yerde gerçekleşiyor. Bunların arasından seçtiğimiz milonga etkinliklerini sizinle paylaştık. iyi eğlenceler dileriz :)

  Readmore
 • Mecidiyeköy Tango Kursu


  Tango Dans okulu olarak 25 yılı aşkın süredir dans camiası içinde bulunan ve son 17 yılı Arjantin Tango üzerine yoğunlaşan prestij sahibi, profesyonel dans eğitmenleri tarafından kurulmuş ve uluslararası standartlarda eğitim sistemleriyle bilgilerini öğrencilerine aktarmaktadır. Uzman eğitmenlerimiz tüm seviye derslere eğitici olarak eşlik etmekdir. 

  Yerimiz profilo alışveriş merkezinn yanında Ali Meriç İş Merkezi 2. katında bulunmaktadır. Mecidiyeköy tango kursları gün ve saatleri iletşim adreslerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  Tangonun ilk adımlarına başlamak için geç kalmayın.. Kısa zamanda doğru tangoyu öğrenin, Tango eğitimi ezbere dayalı değil tamamen kişilerin yaratıcı yeteneklerini geliştirici, doğaçlamaya yönelik bir eğitim sistemine dayanmaktadır.

  Tango Dans öğrencilerimizin temel adım prensipleri yanı sıra sandwich, colgada, sacada, ocho cortado, barrida, volcada, enrosques  gibi teknikleri öğrenirken müzik ve tango kültürü hakkındaki bilgilerinide geliştirerek zarif birer sosyal tango dansçı haline gelmelerine yönelik bir eğitim programı uygulamaktayız.

  Arjantin Tango grup dersleri, özel dersler, düğün dansı gibi tango derslerinin yanısıra takviye edici kadın tekniği, erkek tekniği ve dinamik tabanlı Arjantin Tango workshopları çerçevesinde tecrübelerini öğrencilerine aktarmak ve uluslararası standartlarda dansçılar yetiştirmek içi sizleri bekliyoruz.

   

   

   

  Readmore
 • Özge Balk


  Readmore
 • Pilates Kursu


  Pilates Kursu kadıköyPilates Kursu Nedir ?

  Joseph Pilates’in "kontroloji" adını verdiği metodu, zihin ve beden bütünlüğü öngören denge nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kas güçlendiren, esneten ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanan bir sistemdir.

  Joseph Pilates, egzersizlerini şöyle tanımlamıştı:

  "Sadece üç derste farkı hissedecek, on derste farkı görecek ve 20 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız".

  Pilates egzersizlerinin amacı; karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturmaktır.  Pilatese göre vücut merkezi, derindeki kaslarla bel kemiğine en yakın kaslardan oluşur. Klasik egzersizlerde zayıf kaslar zayıflama, güçlü kaslar güçlenme eğilimindedir. Bu da dengesiz adale yapısına, kronik bel ağrısı ve sakatlıklara yol açabilir. Pilates’te kas yapısı bir bütün haline getirilir. Kilo vermeseniz de ince görünürsünüz. Sakatlanmaları zorlaşır. Dayanıklılık artar, metabolizma hızlanır.

  Her 10 kişiden 8′i, yaşamının bir döneminde, iskelet ve kas sistemi sorununun etkisi altında kalıyor. Omurganın düzgün kullanılmadığı, vücut dengesinin bozuk olduğu oturuş şekilleri, duruş bozuklukları, yanlış oturuş pozisyonlarında uzun süre kalınması ve tekrarlanan hareketler; kaslarda gerilme, yorgunluk ve stres giderek ağrılı kas spazmlarına yol açıyor. Sonucunda kişilerde sırt ve boyun ağrıları şikayetleri ortaya çıkıyor.
  Dikkat Edilmesi Gerekilen Noktalar :

  1. Pilates'e başlamadan önce kişiye Postür analizi yapılarak, varsa duruş bozuklukları tespit edildikten sonra kişiye özgü program dizaynı yapılmalıdır.

  2. Pilates mutlaka uzman eğitmen eşliğinde yapılması gereken bir metottur.

  3. Aletli Pilates'e başlamadan önce kişi nefes tekniklerini ve Powerhouse ( karın - merkez bölge ) kaslarını nasıl kullanması gerektiğini Mat üzerinde yapılan birkaç ders ile Aletli Pilates'e hazırlanmalıdır.
  Pilates'in Faydaları :

  Duruş Bozuklukları :  Duruş bozuklukları, kişinin omurgasındaki bozukluktur. Bunlar Skolyoz,  kifoz ve lordoz yada ayak bileklerinde içe yada dışa doğru basma ve kemiğin çıkık olması olarak karşımıza çıkar.

  - Pilates, günlük hayatta kullanmadığınız güçsüz kasları da çalıştırarak Omurganızı güçlendirir.

  - Pilates egzersizleriyle duruşunuz düzelir ve dik durmanızı sağlar. Bu da çoğu zaman masa başında çalışan kişilerin duruş bozukluklarından dolayı meydana gelen sırt ve bel ağrılarını tamamen ortadan kaldırır.

  - Bel fıtığı gibi mekanik problemleri olanlara kesinlikle tavsiye edilir.
  Altı Pilates Prensibi

  1. Konsantrasyon:
  Pilates yaparken hareketlere yoğunlaşmak bedenin uyum içinde nasıl çalıştığına ve hangi kasları kullanıp ve hangilerinin kullanılmadığına dikkat etmek gerekmektedir.

  2. Kontrol:
  Pilates metodunda kontrol için bedenin iyi dinlenmesi ve hareketlerin gösterildiği şekilde uygulanması olası sakatlıkların önlenmesi gerekir.

  3. Merkezleme:
  Pilates metodunda doğru hareket göbek, bel, ve kalça çevresidir. iç organları ve omurgayı yerinde tutan kas sistemlerini içerir. Merkezleme esnemeyi ve uzamayı sağlar.

  4. Akıcı Hareket:
  Hareket acele edilmeden her noktadan tek, tek geçerek ama aynı zamanda hiç duraksamayarak yapılmalıdır.

  5. Kesinlik:
  Hareket belirsizce değil tam yapılmalıdır. Hareketler birbiri ile koordineli olmalıdır.

  6. Nefes:
  Nefes alıp verme panik olmadan sırtın arkasına ve altına derin nefes alıp bütün nefesi tamamıyla dışarı üflemek yoluyla olmalıdır. Böylece yapılan nefes verme hareketinde kanımızı tamamen temizlemiş oluruz.

  Pilates kursu İstanbul Kadıköy Kazasker'de ki Salonumuzda Pilates Stüdio Hizmetinizde..

  Readmore
 • Program


  Günler Danslar / Mekanlar Saat Seviye Açıklama
  Pazartesi  - - - -
  Salı  - - - -
  Çarşamba  Arjantin Tango  - Mecidiyeköy 20:00 - 21:30 Başlangıç Şubat 2018 için Kayıtlar devam ediyor
  Perşembe  Arjantin Tango  - Mecidiyeköy 20:00 - 21:30 Orta Şubat 2018 için Kayıtlar devam ediyor
  Cuma Arjantin Tango  - Kadıköy 19:30 - 21:00 Başlangıç 2018 için Ön Kayıtlar başladı.
  Cumartesi Tango Pratik - Mecidiyeköy 16:00 - 18:00 Her Her Seviye Öğrencilerimiz Katılabilir
  Pazar Tatil Tatil - Tatil deyiz.
  • Grup Tango Derslerimiz haftada 1 gün 1.5 saattir.
  • Kalabalık gruplar için ayrıca yeni sınıflar açabiliriz.
  • Özel olarak tango dersi alma imkanınızda vardır.
  • Kurum ve Şirketlere kendi bünyesinde grup dans dersleri planlayabiliriz.

   

  Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız. Tango pratik saatlerinde ve tango gecelerimizde de bu büyüyü başkalarıyla paylaşma ve kendinizi geliştirme olanağı bulacaksınız. Tango kursumuza dahil olmak için iletişim bilgilerinden irtibata geçebilir ve tango hakkında aklınıza takılan hertürlü bilgiyi bizden öğrenebilirsiniz...

   

  Arjantin Tango dersleri başlangıç, orta seviye ve ileri seviye olarak üç seviyede vermekteyiz. Derslerde Salon Stili tango ve Milonguero Stili Tango olmak üzere iki stilde de eğitim veriyoruz ayrıca Milonga nedir. Eğitim sistemimiz figür ezberletmekten uzak doğaçlamaya dayalı dünyanın her yerinde tango yapabileceğiniz şekildedir.

  Arjantin Tangoyu diğer danslardan ayıran en önemli özelliklerinden biri doğaçlamaya dayalı olmasıdır. Bu nedenle biz temelde tekniği esas alarak öğrencilerimizin kendi figürlerini kendileri yaratmaları adına onlara tangoyu ezberletmeye değil, tangonun mantığını öğretmeye çalışırız. Tango dansında müziğin ritminde dans etmek, doğru yönlendirip doğru takip etmek çok önemlidir.

  Biraz zaman ve sabır ile Arjantin Tango'nun ne kadar zengin bir dans olduğunu göreceksiniz...  TANGO KURSU HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR


  TANGO DERSLERİNDE PARTNER ZORUNLULUĞU VAR MI?
  Derslerimizde partner zorunluluğu yoktur. Sınıfta partnersiz gelen diğer katılımcılarımızla partner olabilir, yada asistanlarımızdan yardım alabilirsiniz.


  TANGO DERSLERİNDE NE GİYİLMELİYİM?
  Her dansda olduğu gibi Tango derslerinde de kıyafetlerinizin rahat olması ve iyi hissetmeniz önemlidir. Ayakkabılarınızın rahat olmasına özellikle dikkat etmek gerekir. Rahat ayakkabılar giymeyi tercih ederken yeri tutan ve dönüşleri zorlaştıran lastik tabanlı spor ayakkabılardan derslerde uzak durmakta fayda vardır. Bu tarz ayakkabılar bilek ve dizleri yorar, uzun vadede zararlı olabilir. Pivotlara(dönüş) daha uygun altı süet, kösele ya da "sneakers" adı verilen spor görünümlü dans ayakkabılarını tercih edebilirsiniz.


  ÖZEL TANGO DERSİ ALMA İMKANIM VAR MI?
  Elbette eğitmenlerin uygun olduğu zamanlarda partnerinizle veya tek özel tango dersi alabilirsiniz. Özel dersleri okulumuzda veya size ait tango yapmaya elverişli bir mekanda eğitim alabilirsiniz.


  NE KADAR ZAMANDA İYİ DANS EDEBİLİRİM?
  Öğrencilerimizin geneline bakarak 4-5 ayda dans edebilecek seviyeye gelebilirsiniz lakin bu kişinin dans yeteneğine bağlı olarak değişiklik gösterdiğinden tam olarak doğru cevabı olmayabilir. Tango derslerini kaçırmadan devam ederek bunu kendiniz öğrenebilirsiniz. :)


  ÖĞRENDİKLERİMİ DERS DIŞINDA UYGULAMA ŞANSIM OLACAK MI?
  Evet, sırf bu amaçla bizim düzenlediğimiz pratiklere katılabilir veya tango organizatörlerinin haftanın her günü düzenlenen Milonga Gecelerine katılarak öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz. Okulumuz salonunda her Cumartesi 16:00-18:00 saatleri arası öğrendiklerini pekiştirmek amacıyla pratik saati düzenlemektedir.

  Readmore
 • Program


  Günler Danslar / Mekanlar Saat Seviye Açıklama
  Pazartesi  - - - -
  Salı  - - - -
  Çarşamba  Arjantin Tango  - Mecidiyeköy 20:00 - 21:30 Başlangıç Şubat 2018 için Kayıtlar devam ediyor
  Perşembe  Arjantin Tango  - Mecidiyeköy 20:00 - 21:30 Orta Şubat 2018 için Kayıtlar devam ediyor
  Cuma Arjantin Tango  - Kadıköy 19:30 - 21:00 Başlangıç 2018 için Ön Kayıtlar başladı.
  Cumartesi Tango Pratik - Mecidiyeköy 16:00 - 18:00 Her Her Seviye Öğrencilerimiz Katılabilir
  Pazar Tatil Tatil - Tatil deyiz.
  • Grup Tango Derslerimiz haftada 1 gün 1.5 saattir.
  • Kalabalık gruplar için ayrıca yeni sınıflar açabiliriz.
  • Özel olarak tango dersi alma imkanınızda vardır.
  • Kurum ve Şirketlere kendi bünyesinde grup dans dersleri planlayabiliriz.

   

  Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız. Tango pratik saatlerinde ve tango gecelerimizde de bu büyüyü başkalarıyla paylaşma ve kendinizi geliştirme olanağı bulacaksınız. Tango kursumuza dahil olmak için iletişim bilgilerinden irtibata geçebilir ve tango hakkında aklınıza takılan hertürlü bilgiyi bizden öğrenebilirsiniz...

   

  Arjantin Tango dersleri başlangıç, orta seviye ve ileri seviye olarak üç seviyede vermekteyiz. Derslerde Salon Stili tango ve Milonguero Stili Tango olmak üzere iki stilde de eğitim veriyoruz ayrıca Milonga nedir. Eğitim sistemimiz figür ezberletmekten uzak doğaçlamaya dayalı dünyanın her yerinde tango yapabileceğiniz şekildedir.

  Arjantin Tangoyu diğer danslardan ayıran en önemli özelliklerinden biri doğaçlamaya dayalı olmasıdır. Bu nedenle biz temelde tekniği esas alarak öğrencilerimizin kendi figürlerini kendileri yaratmaları adına onlara tangoyu ezberletmeye değil, tangonun mantığını öğretmeye çalışırız. Tango dansında müziğin ritminde dans etmek, doğru yönlendirip doğru takip etmek çok önemlidir.

  Biraz zaman ve sabır ile Arjantin Tango'nun ne kadar zengin bir dans olduğunu göreceksiniz...  TANGO KURSU HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR


  TANGO DERSLERİNDE PARTNER ZORUNLULUĞU VAR MI?
  Derslerimizde partner zorunluluğu yoktur. Sınıfta partnersiz gelen diğer katılımcılarımızla partner olabilir, yada asistanlarımızdan yardım alabilirsiniz.


  TANGO DERSLERİNDE NE GİYİLMELİYİM?
  Her dansda olduğu gibi Tango derslerinde de kıyafetlerinizin rahat olması ve iyi hissetmeniz önemlidir. Ayakkabılarınızın rahat olmasına özellikle dikkat etmek gerekir. Rahat ayakkabılar giymeyi tercih ederken yeri tutan ve dönüşleri zorlaştıran lastik tabanlı spor ayakkabılardan derslerde uzak durmakta fayda vardır. Bu tarz ayakkabılar bilek ve dizleri yorar, uzun vadede zararlı olabilir. Pivotlara(dönüş) daha uygun altı süet, kösele ya da "sneakers" adı verilen spor görünümlü dans ayakkabılarını tercih edebilirsiniz.


  ÖZEL TANGO DERSİ ALMA İMKANIM VAR MI?
  Elbette eğitmenlerin uygun olduğu zamanlarda partnerinizle veya tek özel tango dersi alabilirsiniz. Özel dersleri okulumuzda veya size ait tango yapmaya elverişli bir mekanda eğitim alabilirsiniz.


  NE KADAR ZAMANDA İYİ DANS EDEBİLİRİM?
  Öğrencilerimizin geneline bakarak 4-5 ayda dans edebilecek seviyeye gelebilirsiniz lakin bu kişinin dans yeteneğine bağlı olarak değişiklik gösterdiğinden tam olarak doğru cevabı olmayabilir. Tango derslerini kaçırmadan devam ederek bunu kendiniz öğrenebilirsiniz. :)


  ÖĞRENDİKLERİMİ DERS DIŞINDA UYGULAMA ŞANSIM OLACAK MI?
  Evet, sırf bu amaçla bizim düzenlediğimiz pratiklere katılabilir veya tango organizatörlerinin haftanın her günü düzenlenen Milonga Gecelerine katılarak öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz. Okulumuz salonunda her Cumartesi 16:00-18:00 saatleri arası öğrendiklerini pekiştirmek amacıyla pratik saati düzenlemektedir.

  Readmore
 • Tango Dans Kursu


  tango kursu
  Tango Dans okulu olarak 25 yılı aşkın süredir dans camiası içinde bulunan ve son 16 yılı Arjantin Tango üzerine yoğunlaşan prestij sahibi profesyonel dans eğitmenleri tarafından kurulmuştur. Arjantin Tango Kursumuzda Salon Stili Tango ve Milongero Stili Tango olmak üzere iki stilde de tango eğitimi vermekteyiz. Bu da hem Türkiye'de hem de Arjantinde yapılan tangolara uygun dans etmenizi sağlamaktadır. Tango Deslerimiz ayda 4 ders 1.5 saat üzerinden olmaktadır. Ayrıca haftada bir gün pratik saatimiz ve milonga etkinliklerimiz mevcuttur.
   
  İstanbul'da tango eğitimi verdiğimiz yerler Avrupa yakasında; Taksim tango kursu, Mecidiyeköy tango kursu, Bakırköy tango kursu ve Anadolu yakasında; Kadıköy tango kursu  muz mevcuttur. İstanbul'un size en uygun semtdeki dans kursumuza katılabilirsiniz.

  Derslerimiz ister grup dersi, ister birebir özel ders şeklinde katılabilirsiniz. Grup derslerimiz haftada bir gün bir buçuk saat olup, ayda toplam altı saattir. Özel tango derslerimiz en fazla bir saat olup, sizlere uygun saatlerde size ait yerlerde veya salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Tango Derslerimizi hafta içi veya hafta sonu katılabilirsiniz. Tango kursumuza katılmak için iletişim kısmındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi tango okulu TangoDans ile..

  Tango Dans

  Hayatın rutin gidişatından sıkıldıysanız Tango kursu ile aşkın en zarif halini keşfetmeye hazır olun.

  En son ne zaman kendinize zaman ayırıp, yeni bir şeyler öğrenmeye karar verdiniz. Eğer uzun zaman olduysa, Tango ile ilk adımı atarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.  Dans Kursumuz sayesinde hem dansın inceliklerini öğrenebilir,  hem de hayatın stresini bir nebze olsun azaltabilirsiniz.

  Tango Dans Kursumuz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

  Arjantin Tango ile..

  Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız.

  Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.
  Size tutkuyla dans etmenin paha biçilemez hazzını yaşatacak olan dans kurslarımızda alacağınız derslerin eğitim süresi ve günlerine göre ders programında farklılık gösterecektir.
  Readmore
 • Tango Dans Kursu


  tango kursu
  Tango Dans okulu olarak 25 yılı aşkın süredir dans camiası içinde bulunan ve son 16 yılı Arjantin Tango üzerine yoğunlaşan prestij sahibi profesyonel dans eğitmenleri tarafından kurulmuştur. Arjantin Tango Kursumuzda Salon Stili Tango ve Milongero Stili Tango olmak üzere iki stilde de tango eğitimi vermekteyiz. Bu da hem Türkiye'de hem de Arjantinde yapılan tangolara uygun dans etmenizi sağlamaktadır. Tango Deslerimiz ayda 4 ders 1.5 saat üzerinden olmaktadır. Ayrıca haftada bir gün pratik saatimiz ve milonga etkinliklerimiz mevcuttur.
   
  İstanbul'da tango eğitimi verdiğimiz yerler Avrupa yakasında; Taksim tango kursu, Mecidiyeköy tango kursu, Bakırköy tango kursu ve Anadolu yakasında; Kadıköy tango kursu  muz mevcuttur. İstanbul'un size en uygun semtdeki dans kursumuza katılabilirsiniz.

  Derslerimiz ister grup dersi, ister birebir özel ders şeklinde katılabilirsiniz. Grup derslerimiz haftada bir gün bir buçuk saat olup, ayda toplam altı saattir. Özel tango derslerimiz en fazla bir saat olup, sizlere uygun saatlerde size ait yerlerde veya salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Tango Derslerimizi hafta içi veya hafta sonu katılabilirsiniz. Tango kursumuza katılmak için iletişim kısmındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi tango okulu TangoDans ile..

  Tango Dans

  Hayatın rutin gidişatından sıkıldıysanız Tango kursu ile aşkın en zarif halini keşfetmeye hazır olun.

  En son ne zaman kendinize zaman ayırıp, yeni bir şeyler öğrenmeye karar verdiniz. Eğer uzun zaman olduysa, Tango ile ilk adımı atarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.  Dans Kursumuz sayesinde hem dansın inceliklerini öğrenebilir,  hem de hayatın stresini bir nebze olsun azaltabilirsiniz.

  Tango Dans Kursumuz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

  Arjantin Tango ile..

  Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız.

  Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.
  Size tutkuyla dans etmenin paha biçilemez hazzını yaşatacak olan dans kurslarımızda alacağınız derslerin eğitim süresi ve günlerine göre ders programında farklılık gösterecektir.
  Readmore
 • Tango Dans Kursu


  tango kursu
  Tango Dans okulu olarak 25 yılı aşkın süredir dans camiası içinde bulunan ve son 16 yılı Arjantin Tango üzerine yoğunlaşan prestij sahibi profesyonel dans eğitmenleri tarafından kurulmuştur. Arjantin Tango Kursumuzda Salon Stili Tango ve Milongero Stili Tango olmak üzere iki stilde de tango eğitimi vermekteyiz. Bu da hem Türkiye'de hem de Arjantinde yapılan tangolara uygun dans etmenizi sağlamaktadır. Tango Deslerimiz ayda 4 ders 1.5 saat üzerinden olmaktadır. Ayrıca haftada bir gün pratik saatimiz ve milonga etkinliklerimiz mevcuttur.
   
  İstanbul'da tango eğitimi verdiğimiz yerler Avrupa yakasında; Taksim tango kursu, Mecidiyeköy tango kursu, Bakırköy tango kursu ve Anadolu yakasında; Kadıköy tango kursu  muz mevcuttur. İstanbul'un size en uygun semtdeki dans kursumuza katılabilirsiniz.

  Derslerimiz ister grup dersi, ister birebir özel ders şeklinde katılabilirsiniz. Grup derslerimiz haftada bir gün bir buçuk saat olup, ayda toplam altı saattir. Özel tango derslerimiz en fazla bir saat olup, sizlere uygun saatlerde size ait yerlerde veya salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Tango Derslerimizi hafta içi veya hafta sonu katılabilirsiniz. Tango kursumuza katılmak için iletişim kısmındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi tango okulu TangoDans ile..

  Tango Dans

  Hayatın rutin gidişatından sıkıldıysanız Tango kursu ile aşkın en zarif halini keşfetmeye hazır olun.

  En son ne zaman kendinize zaman ayırıp, yeni bir şeyler öğrenmeye karar verdiniz. Eğer uzun zaman olduysa, Tango ile ilk adımı atarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.  Dans Kursumuz sayesinde hem dansın inceliklerini öğrenebilir,  hem de hayatın stresini bir nebze olsun azaltabilirsiniz.

  Tango Dans Kursumuz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

  Arjantin Tango ile..

  Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız.

  Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.
  Size tutkuyla dans etmenin paha biçilemez hazzını yaşatacak olan dans kurslarımızda alacağınız derslerin eğitim süresi ve günlerine göre ders programında farklılık gösterecektir.
  Readmore
 • Tango Dans Kursu


  tango kursu
  Tango Dans okulu olarak 25 yılı aşkın süredir dans camiası içinde bulunan ve son 16 yılı Arjantin Tango üzerine yoğunlaşan prestij sahibi profesyonel dans eğitmenleri tarafından kurulmuştur. Arjantin Tango Kursumuzda Salon Stili Tango ve Milongero Stili Tango olmak üzere iki stilde de tango eğitimi vermekteyiz. Bu da hem Türkiye'de hem de Arjantinde yapılan tangolara uygun dans etmenizi sağlamaktadır. Tango Deslerimiz ayda 4 ders 1.5 saat üzerinden olmaktadır. Ayrıca haftada bir gün pratik saatimiz ve milonga etkinliklerimiz mevcuttur.
   
  İstanbul'da tango eğitimi verdiğimiz yerler Avrupa yakasında; Taksim tango kursu, Mecidiyeköy tango kursu, Bakırköy tango kursu ve Anadolu yakasında; Kadıköy tango kursu  muz mevcuttur. İstanbul'un size en uygun semtdeki dans kursumuza katılabilirsiniz.

  Derslerimiz ister grup dersi, ister birebir özel ders şeklinde katılabilirsiniz. Grup derslerimiz haftada bir gün bir buçuk saat olup, ayda toplam altı saattir. Özel tango derslerimiz en fazla bir saat olup, sizlere uygun saatlerde size ait yerlerde veya salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Tango Derslerimizi hafta içi veya hafta sonu katılabilirsiniz. Tango kursumuza katılmak için iletişim kısmındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi tango okulu TangoDans ile..

  Tango Dans

  Hayatın rutin gidişatından sıkıldıysanız Tango kursu ile aşkın en zarif halini keşfetmeye hazır olun.

  En son ne zaman kendinize zaman ayırıp, yeni bir şeyler öğrenmeye karar verdiniz. Eğer uzun zaman olduysa, Tango ile ilk adımı atarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.  Dans Kursumuz sayesinde hem dansın inceliklerini öğrenebilir,  hem de hayatın stresini bir nebze olsun azaltabilirsiniz.

  Tango Dans Kursumuz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

  Arjantin Tango ile..

  Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız.

  Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.
  Size tutkuyla dans etmenin paha biçilemez hazzını yaşatacak olan dans kurslarımızda alacağınız derslerin eğitim süresi ve günlerine göre ders programında farklılık gösterecektir.
  Readmore

Tango Dans Okulu

Uysal Sokak Ali Meriç İş Merkezi No:1 K:2 D:10 Mecidiyeköy,
Şişli, İstanbul
0543 669 2027

Şemsettin Günaltay Cadde. Erenköy Mahalle. Eralp Apt. No:173 A Blok No:7 Kadıköy, İstanbul
0535 706 0753

Tango Haber