KADIKÖY'de Tango Zamanı..

TangoDans okulunun Eğitmenlerinden Ethem Solakoglu
Kadıköy'de Tango dersleri ile sizlerle olacak...

ŞİMDİ KAYIT OL

Mecidiyeköy'de Tango

Türkiye'nin en iyi tango okulu TangoDans'ın Profesyonel dans hocaları Mecidiyeköy'de Tango dersleriyle sizlerle olacak. İlk adımlara bizimle başlayın zaman kaybetmeyin...

ŞİMDİ KAYIT OL

İstanbul'da Milonga Geceleri

İstanbul'da her hafta düzenlediğimiz milonga geceleriyle sizlerleyiz...
Okulumuz bünyesindeki öğrencilerimizin pratik yapmaları amacıyla düzenlediği ve dışarıdan katılan tango dansçılarıyla hızla büyümüş bir tango etkinliği.

BAKAYIM

DÜĞÜN DANSI

Düğün dansınızı muhteşem bir tango gösterisiyle süsleyerek
misafirlerinize ve size unutulmaz bir düğün yaşatabilirsiniz...

BAŞVUR

Antalya'da Turistlere Tango Turları

Kemer’de bulunan Viking Star Otel’de iki senedir, Norveç ve İsveç’ten gelen turistlere tango eğitimi veriliyor. Tyrkiareiser Tour ve Antalya Tango işbirliği ile yapılan turlara katılan tatilciler bir taraftan tatillerini yaparken diğer taraftan tertip eden kurs programına dahil oluyor.

Antalya Tango’nun sahipleri Akın ve Gülşen Gökkaya çifti, Norveçli Ase Britt ve Espen Johansen çifti ile Norveçli Tone Strand ve İsveçli Suzanna Bondesson’un gözetiminde eğitim alan tatilciler bir haftalık ve iki haftalık periyotlarda eğitim programlarına dahil oluyor.

 

Tyrkiareiser Tour ve Viking Otellerinin ortağı İbrahim Yıldırım, dans turlarının “Aktif Turizm” başlığı ile başlattıkları etkinlik programının bir parçası olduğunu belirterek şunları söyledi; “Turizm sezonun başlangıcı olan Mart-Nisan ve Ekim-Kasım aylarında tertip ettiğimiz turlar artarak devam edecek. Bilhassa dans turlarımızı değişik dans dallarına da yayarak bir ve iki aylık süreçlerde sürdürmeyi tasarılıyoruz. “Aktif Turizm” başlığı ile başlattığımız bu program takvimini ise bisiklet, tırmanış ve dağ yürüyüş paketleri ile sürdürüyoruz. Turizm çeşitliliğini içeren aktif turizm aktivitelerimizi İskandinav pazarına yönelik olarak uygulamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
23 Ağustos 2019 Cuma
TangoDANS Mecidiyeköy
Uysal Sokak Ali Meriç İş Merkezi No:1 K:2 D:10
Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul
0543 669 2027
TangoDANS Kadıköy
Şemsettin Günaltay Cadde. Erenköy Mahalle. Eralp Apt. No:173 A Blok No:7
Kadıköy, İstanbul
(0216) 445 7676
TangoDANS Bakırköy
Yeşilyurt Mahallesi, Sipahioğlu Cadde, No:25
Bakırköy / İstanbul