Tango Kursları

tango dersleri ve tango kursları

Özel Tango Dersi

özel tango dersiTango Dansın profesyonel tango eğitmenleriyle özel tango dersleri alabilirsiniz.


ÖZEL TANGO DERSİ ALMA İMKANIM VAR MI?
Elbette eğitmenlerin uygun olduğu zamanlarda partnerinizle veya tek özel tango dersi alabilirsiniz. Özel dersleri okulumuzda veya size ait tango yapmaya elverişli bir mekanda eğitim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tango Dans Kursu

Tango Dans okulu olarak 25 yılı aşkın süredir dans camiası içinde bulunan ve son 16 yılı Arjantin Tango üzerine yoğunlaşan prestij sahibi profesyonel dans eğitmenleri tarafından kurulmuştur. Arjantin Tango Kursumuzda Salon Stili Tango ve Milongero Stili Tango olmak üzere iki stilde de tango eğitimi vermekteyiz. Bu da hem Türkiye'de hem de Arjantinde yapılan tangolara uygun dans etmenizi sağlamaktadır. Tango Deslerimiz ayda 4 ders 1.5 saat üzerinden olmaktadır. Ayrıca haftada bir gün pratik saatimiz ve milonga etkinliklerimiz mevcuttur.
 
İstanbul'da tango eğitimi verdiğimiz yerler Avrupa yakasında; Taksim tango kursu, Mecidiyeköy tango kursu, Bakırköy tango kursu ve Anadolu yakasında; Kadıköy tango kursu  muz mevcuttur. İstanbul'un size en uygun semtdeki dans kursumuza katılabilirsiniz.

Derslerimiz ister grup dersi, ister birebir özel ders şeklinde katılabilirsiniz. Grup derslerimiz haftada bir gün bir buçuk saat olup, ayda toplam altı saattir. Özel tango derslerimiz en fazla bir saat olup, sizlere uygun saatlerde size ait yerlerde veya salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Tango Derslerimizi hafta içi veya hafta sonu katılabilirsiniz. Tango kursumuza katılmak için iletişim kısmındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi tango okulu TangoDans ile..

Tango Dans

Hayatın rutin gidişatından sıkıldıysanız Tango kursu ile aşkın en zarif halini keşfetmeye hazır olun.

En son ne zaman kendinize zaman ayırıp, yeni bir şeyler öğrenmeye karar verdiniz. Eğer uzun zaman olduysa, Tango ile ilk adımı atarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.  Dans Kursumuz sayesinde hem dansın inceliklerini öğrenebilir,  hem de hayatın stresini bir nebze olsun azaltabilirsiniz.

Tango Dans Kursumuz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

Arjantin Tango ile..

Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız.

Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.
Size tutkuyla dans etmenin paha biçilemez hazzını yaşatacak olan dans kurslarımızda alacağınız derslerin eğitim süresi ve günlerine göre ders programında farklılık gösterecektir.

Mecidiyeköy Tango Kursu

mecidiyeköy tango kursuTango Dans okulu olarak 25 yılı aşkın süredir dans camiası içinde bulunan ve son 15 yılı Arjantin Tango üzerine yoğunlaşan prestij sahibi profesyonel dans eğitmenleri tarafından kurulmuş ve bu eğitmenlerimiz tüm seviye derslere eğitici olarak eşlik etmekdir. Eylül 2016 tarihinde Mecidiyeköy Tango Kursu derslerimiz devam etmekte ve yeni kurlarımız açılmaktadır.

Yerimiz Büyükdere caddesi üzerinde Eski Alisamiyen Stadının tam karşı Saadet Apartmanın 8. katında bulunmaktadır. Mecidiyeköy tango kursu gün ve saatleri iletşim adreslerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Tangonun ilk adımlarına başlamak için geç kalmayın.. Kısa zamanda doğru tangoyu öğrenin...

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadıköy Tango Kursu

kadıköy tango kursu

Tango Dans olarak Türkiye'nin en saygın tango eğitmenleriyle 4 yılı aşkın süredir İstanbul, Kadıköy'ün Kozyatağı semtinde Arjantin Tango kursları ile Anadolu Yakasında hizmet vermekteyiz.

Kadıköy'de Tango Dans ile tango kursu 2016 Eylül ayında başlamak üzere yeni kayıtlar alıyoruz ve diğer seviye dans derslerine devam ediyoruz. İletişim kısmında Kadıköydeki tango kurslarımız hakkında detaylı bilgi alabilir ve tango ders saatlerimizi program bağlantısından öğrenebilirsiniz.

12 yılı aşkın süredir Tango içerisinde bulunan Profesyonel Arjantin Tango hocamız Ethem Solakoğlu bu sezonda Kadıköy Tango Kursuarıyla sizlerleyiz...

 

 

 

 

 

Kozyatağı Tango Kursu

Kozyatağı Tango kursu

Kadıköy Kozyatağın'da Tango Dans ile tango kursu 2015 yılında dans derslerine devam ediyoruz. İletişim kısmında Kadıköydeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

10 yılı aşkın süredir Tango içerisinde bulunan Profesyonel Arjantin Tango hocamız Ethem Solakoğlu bu sezon 2015 Kadıköy Kozyatağı Tango Kursu sizlerleyiz...

 

 

 

 

 

Taksim Tango Kursu

taksim tango kursuTango Dans; Profesyonel dans eğitmenlerimizle Taksim'de tango kursu ile yakında hizmetinizde olacağız. İletişim kısmında taksim deki tango kurslarımız hakkında detaylı bilgi alabilir ve tango ders gün-saatlerini öğrenebilirsiniz. Taksim tango kursu...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeşilköy Tango Kursu

yeşilköy tango kursuYeşilköy'de tango kursları, tango dans kursları

Yeşilköy Tango Kursu ile Tango Dans Kursu Hizmetinizde...

Bakırköy Tango Kursu

bakırköy tango kursu

Bakırköy'de tango kursu ile yakında hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında bakırköy deki tango kurslarımız hakkında bilgi alabiir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz. Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon bakırköy tango kursu sizlerleyiz...

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beylikdüzü Tango Kursu

tango kursu beylikdüzü

Beylikdüzü'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Beylikdüzünde semtinde  hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Beylikdüzündeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Beylikdüzü tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Beylikdüzü Dans Kursu

Ataköy Tango Kursu

ataköy tango kursu

Ataköy'de tango kursu ile hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında ataköydeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezon Ataköy tango kursu sizlerleyiz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Caddebostan Tango Kursu

caddebostan tango kursu

Caddebostan tango kursu Kadıköy - Caddebostan'da bu sezon dans kurslarıyla hizmetinizde olacağız.

iletişim kısmında Caddebostan daki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Tango Dansın profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon kadıköy Plates Dans Stüdioda sizlerleyiz...

 

 

 

Bostancı Tango Kursu

Bostancı tango kursu

TangoDans Bostancı'da tango kursu ile Kazasker'de  hizmetinizde olacağız. iletişim kısmından Bostancıdaki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezon 2014 de Bostancı tango kursu sizlerleyiz.. Kazasker minibüs caddesi üzerinde Pilates Dans Stüdyoda sizleri bekliyoruz..

 

 

 

Altunizade Tango Kursu

altunizade tango kursu

Altunizade'de tango kursu ile hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Altunizde deki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezon Altunizade tango kursu sizlerleyiz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suadiye Tango Kursu

Suadiye tango kursu

Suadiye'de tango kursu ile hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Suadiye deki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezon Suadiye tango kursu sizlerleyiz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bebek Tango Kursu

bebek tango kursu

Bebek'de tango kursu ile hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında bebekdeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezon Bebek tango kursu sizlerleyiz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiler Tango Kursu

Etiler tango kursu

Etiler'de tango kursu ile Şiş'de hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Etiler deki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezonda Etilerde tango kursu sizlerleyiz...

 

 

Şişli Tango Kursu

Şişli tango kursu

Şişli'de tango kursu ile Mecidiyeköy'de hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Şişli deki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezonda Şişlide tango kursumuzla sizlerleyiz...

 

 

Fulya Tango Kursu

Fulya tango kursu

Fulya'da tango kursu ile Mecidiyeköy'de hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Fulya daki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezonda Fulya'da tango kursumuzla sizlerleyiz...

 

 

Nışantaşı Tango Kursu

nişantaşı tango kursu

Nişantaşında tango kursu ile Mecidiyeköy'de hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Nışantaşındaki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezonda Nışantaşı'nda tango kursumuzla sizlerleyiz...

 

 

Beşiktaş Tango Kursu

Beşiktaş Tango Kursu

Beşiktaş tango kursu ile Mecidiyeköy'de hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Beşiktaş'daki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezonda Beşiktaş'da tango kursumuzla sizlerleyiz...

 

 

Halkalı Tango Kursu

Halkalı Tango Kursu

Halkalı'da tango kursu ile Mecidiyeköy'de hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Halkalı tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezonda Halkalı tango kursumuzla sizlerleyiz...

 

 

Maltepe Tango Kursu

Maltepe tango kursu

Maltepe'de tango kursu ile Tango Dans Maltepe dehizmetinizde olacak. iletişim kısmında Maltepe'deki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel tango eğitmenleriyle bu sezon 2014 Maltepe tango kursu sizlerleyiz...

 

 

Bahçeşehir Tango Kursu

tango kursu bahçeşehir

Bahçeşehir'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Bahçeşehirnde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Bahçeşehirndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Bahçeşehir tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Bahçeşehir Dans Kursu

Başakşehir Tango Kursu

tango kursu başakşehir

Başakşehir'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Başakşehirnde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Başakşehirndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Başakşehir tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Başakşehir Dans Kursu

Acıbadem Tango Kursu

tango kursu acıbadem

Acıbadem'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Acıbademnde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Acıbademndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Acıbadem tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Acıbadem Dans Kursu

Avcılar Tango Kursu

tango kursu avcılar

Avcılar'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Avcılarnde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Avcılarndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Avcılar tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Avcılar Dans Kursu

Bahçelievler Tango Kursu

tango kursu bahçelievler

Bahçelievler'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Bahçelievlernde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Bahçelievlerndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Bahçelievler tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Bahçelievler Dans Kursu

Beykoz Tango Kursu

tango kursu beykoz

Beykoz'nda Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Beykoznde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Beykozndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Beykoz tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Beykoz Dans Kursu

Büyükçekmece Tango Kursu

tango kursu büyükçekmece

Büyükçekmece'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Büyükçekmecende semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Büyükçekmecendeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Büyükçekmece tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Büyükçekmece Dans Kursu

Kağıthane Tango Kursu

tango kursu kağıthane

Kağıthane'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Kağıthanende semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Kağıthanendeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Kağıthane tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Kağıthane Dans Kursu

Kartal Tango Kursu

tango kursu kartal

Kartal'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Kartalnde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Kartalndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Kartal tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Kartal Dans Kursu

Küçükçekmece Tango Kursu

tango kursu küçükçekmece

Küçükçekmece'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Küçükçekmecende semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Küçükçekmecendeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Küçükçekmece tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Küçükçekmece Dans Kursu

Pendik Tango Kursu

tango kursu pendik

Pendik'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Pendiknde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Pendikndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Pendik tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Pendik Dans Kursu

Sarıyer Tango Kursu

tango kursu sarıyer

Sarıyer'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Sarıyernde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Sarıyerndeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Sarıyer tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Sarıyer Dans Kursu

Silivri Tango Kursu

tango kursu silivri

Silivri'nde Arjantin tango kursu ile yakında İstanbul, Silivrinde semtinde hizmetinizde olacağız. iletişim kısmında Silivrindeki tango kurslarımız hakkında bilgi alabilir ve tango ders saatlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Arjantin Tango eğitmenleriyle bu sezon 2015de Silivri tango dans kursuyla sizlerleyiz...

 

Silivri Dans Kursu

Tango Dans Okulu

Uysal Sokak Ali Meriç İş Merkezi No:1 K:2 D:10 Mecidiyeköy,
Şişli, İstanbul
0543 669 2027

Şemsettin Günaltay Cadde. Erenköy Mahalle. Eralp Apt. No:173 A Blok No:7 Kadıköy, İstanbul
0535 706 0753

Instagram